Nişantaşı Şeffaf Diş Plakları Kliniği ile Özgürce Gülümseyin

Türk Ortodonti Derneği üyesi olan merkezimizle Nişantaşı ve civarında ağız ve diş sağlığı hizmeti vermeye devam ediyoruz. Hijyenik koşullarda alacağınız sağlık hizmeti uzman diş hekimlerimiz tarafından veriliyor. Gelin tecrübemizden siz de yararlanın.Şeffaf diş plakları kliniği ve deneyimli kadromuzla estetik görüntü bozukluğu nedeniyle diş teli kullanmak istemeyen hastalarımız için çözüm üretiyoruz. Termoplastik malzeme ile kendi laboratuvarımızda kişisel olarak hazırlıyoruz. Tedavi öncesi İtero Element2 cihazı ile ağız içi tarama işlemi yapıyoruz. İşlem esnasında gerçekleşen simülasyon sayesinde ise hastamız şeffaf plak tedavisi bittikten sonra dişlerinde nasıl bir değişiklik olacağını görebiliyor. Böylece hastalarımız olası bir sürprizle karşılaşmamış oluyor.

Uzman Kadromuzla Şeffaf Diş Plakları Tedavilerinizde Yanınızdayız

şeffaf diş plakları invisalign

Tam Donanımlı Şeffaf Diş Plakları Kliniği

Şeffaf diş plakları kliniği olarak hijyen kurallarını maksimum düzeyde tutuyoruz. Şeffaf diş plakları alanında gelişen teknolojiyi yakından takip ediyoruz. Kliniğimizdeki teknik donanımı da gelişmelere bağlı olarak artırıyoruz. Tüm bunlarla sınırlı kalmayıp gerek personelimizin gerekse de uzman hekimlerimizin kendilerini geliştirmesi için destek veriyoruz. Edindiğimiz sertifikalar ve üyeliklerimiz şeffaf diş plakları tedavisine gösterdiğimiz hassasiyeti destekliyoruz. Lingual Ortodonti Derneği kurucu üyesi olduğumuz gibi derneğin yönetim kurulu üyeliğini de üstleniyoruz. Tecrübemizden yararlanmak isteyen herkesin ulaşabileceği fiyatlarla hizmet veriyoruz. Dilerseniz şeffaf diş plakları fiyatı hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Nişantaşı Şeffaf Diş Plakları Kliniği ile Başarılı Bir Tedavi Süreci Geçirin

Şeffaf diş plakları tedavisi olmak isteyen herkes süreç sonunda istediğini elde etmeyi bekler. Klinik olarak bizler her hastamızın aynı başarıdan yararlanması için özel çaba harcıyoruz. Tedavinin başarıya ulaşması için öncelikle hastamızın genel diş muayenesini yapıyoruz. Ortodontik açıdan sorun varsa başka bir tedavi önerisinde bulunuyoruz. Tedaviye uygun hastalarımız için ise süreci başlatıyoruz. Her hastamız için kişisel bir tedavi planı uyguladığımız için başarıdan ödün vermemiş oluyoruz.

Hastalarımızın Şeffaf Diş Plakları Kliniği Hakkında Yorumları Kliniğimizde Tedavi Gören Hastalarımızın Yorumları

ORTODONTİ TEDAVİNİZE ÜCRETSİZ İLK MUAYENE VE DİJİTAL GÜLÜŞ TASARIMI FIRSATIYLA BAŞLAMAK İÇİN BİZİ HEMEN ARAYIN!

Şeffaf Diş Plakları Hakkında Sertifika ve Üyeliklerimiz Size Verdiğimiz Hizmetlerin Kalitesini Artırmak İçin Kendimizi Sürekli Geliştiriyoruz

Şeffaf Diş Plakları Kliniği Hakkında Detaylı Bilgi İçin Formu Doldurun Numaranızı Bırakın En Kısa Zamanda Sizi Arayalım