Uzman Hekimlerimizle Invisalign, Lingual Ortodonti ve Telsiz Ortodonti Tedavileri Yapıyoruz

Nişantaşı’nda ortodonti hizmetleri veren kliniğimizde uzman bir hekim kadrosu ile çalışıyoruz. Hastalarımızın her biri için kişisel durumlarını da göz önünde bulundurarak en uygun tedavi planını gerçekleştiriyoruz. Ön muayene sonrasında tedavi için gerekli taramayı yaparak uygulama aşamasına geçiyoruz. Ücretsiz ilk muayene fırsatı ile çarpık diş tedavinize başlamak için bizi arayın!

Bize Ulaşın, İlk Muayenenizi Ücretsiz Yapalım

Sunduğumuz Hizmetler

İnvisalign

şeffaf diş plağı

İnvisalign tedavisinde kişiye özel ve yüksek teknoloji ile ürettiğimiz şeffaf plakaları kullanıyoruz. Şeffaf diş plakaları sayesinde ortodonti tedavisi gördüğünüz çevreniz tarafından anlaşılmaz. Sosyal hayatınıza herhangi bir kısıtlama olmadan devam edebilirsiniz. Kullandığımız teknoloji sayesinde zorlu vakalarda dahi etkili sonuçlar almayı başarıyoruz.

Lingual Ortodonti

Lingual ortodonti, klasik diş teli ile ortodontik tedavi görmek istemeyenler için sunduğumuz tedavi seçenekleri arasında bulunuyor. Fakat braketleri klasik tedavi yönteminde olduğu gibi dişin ön yüzeyine değil arka yüzeyine takıyoruz. Estetik kaygısı olan hastalarımızda olduğu gibi alt ve üst çene dengesizliği yaşayan hastalarımızda da Lingual tedaviyi uyguluyoruz.

Telsiz Ortodonti

Telsiz ortodonti, dijital bir ortodonti tedavisi olarak da ifade edilebilir. Tel kullanmadan uyguladığımız tedavide termoplastik plakalar kullanıyoruz. Plakalar dişi hareket ettirmek istediğimiz yöne doğru dişin yeniden dizayn edilmesini sağlar. Plakaları her 15 günde bir yenisi ile değiştirerek dişe farklı kuvvet uygulamasına yardımcı oluyoruz.

Hastalarımızın Şeffaf Diş Plakları Hizmetimize Dair Yorumları Hastalarımızın Ağzından Hizmet Kalitemizi Dinleyin

Ücretsiz Şeffaf Diş Plakları Muayenesinden Yararlanmak İçin Bizi Arayın İnvisalign Tedavisi ve Ücretsiz Ön Muayenenin Detaylarını Bizi Arayarak Öğrenebilirsiniz

2011 E-Cligner ve 2013 Clear Aligner Sertifikasına Sahibiz Lingual Ortodonti Derneği Kurucu ve Yönetim Kurulu Üyesiyiz

Ücretsiz İlk Muayene Sonrasında Tedavinize Karar Verin Formu Doldurun Teklifimizden Yararlanın