Telsiz Ortodonti Tedavisi Nişantaşı ile Ağrısız Bir Tedavi

Telsiz ortodontik tedavi, diş teli ile oluşan görüntüden hoşlanmayan yetişkinler tarafından tercih ediliyor. 3D yazıcılar sayesinde sorunsuz bir biçimde sunduğumuz tedavide şeffaf termoplastik kullanıyoruz. Böylece gün içerisinde rahat bir kullanım konforuna sahip oluyorsunuz. Invisalign tedavisinin sunduğu avantajlar da tedaviye olan ilgiyi artırıyor. Özellikle plakların şeffaf yapıda olması en büyük avantajıdır. Kolay kullanımı gibi bakımının da kolay olması telsiz tedavinin giderek talep görmesini sağlıyor. Fakat uygulamanın başarılı olması için deneyimli bir ekip ile çalışmanız gerekir. Dilerseniz şeffaf plak tedavisi konusunda size yardımcı olabiliriz. Nişantaşı, Şişli ve Bomonti civarında uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Başarılarımızda kaliteli hekimlerimizin yanı sıra yılların verdiği deneyimler de katkı sağlıyor. Detaylı bilgi için bize ulaşabilir, ücretsiz ilk muayene ve ortodontik dijital gülüş tasarımı fırsatından faydalanabilirsiniz.

Nişantaşı Telsiz Ortodonti Tedavisi Öncesinde İtero Element2 ile Ağız İçi Tarama

Telsiz Ortodonti Tedavisi ve Sonuçlarını Muayene Öncesinde Görebilirsiniz

Bizler telsiz ortodonti tedavisi uygulamasına geçmeden önce bir ön muayene yapıyoruz. Muayene esnasında hastanın uygulama için uygun olup olmadığına karar veriyoruz. Uygun hastalarımıza İtero Element2 cihazı ile ağız içi tarama ile tedavi simülasyonu yapıyoruz. Simülasyon sayesinde tedavi süreçlerinin hangi aşamadan geçeceğini ve tedavi sonrasında nasıl bir görüntüye sahip olacağınız hakkında bilgi edinebiliyorsunuz. Bizler tedaviyi ve sonuçları kesinlikle şansa bırakmıyoruz.

Telsiz Ortodonti Tedavisi Nişantaşı ile Sizi Estetik Görüntünüzü Bozmadan İstediğiniz Gülümsemeye Kavuşturuyoruz

Telsiz diş düzeltme tedavisinde başarılı bir sonuç almak için mutlaka hastaya uygun şeffaf plakların hazırlanması gerekir. Muayeneniz yapıldıktan sonra hekiminiz ağız yapınıza uygun plakların hazırlanabilmesi için ölçü alır. Plaklar ise yine laboratuvarlarımızda kısa süre içerisinde hazırlanır. Sürecin başarıya ulaşması için bundan sonraki aşama tamamen hastamızın hassasiyetine bağlıdır. Çünkü plaklar gün içerisinde 20 ile 22 saat boyunca dişlerde kalmalıdır. Bu süreye dikkat etmeyen hastalarımızda sonuca ulaşmak biraz daha zaman alır.

Ağrısız Telsiz Ortodonti Tedavisi Yaptırın

Telsiz ortodonti tedavisi boyunca dişçi koltuğunda oturduğunuz süre oldukça kısadır. Dişleriniz farklı kuvvette basınç uygulayan plakları belli aralıklar ile takmanız gerekir. Plakları kullanım biçiminiz ve hangi süre içerisinde yeni plağa geçmeniz gerektiği konusunda bizler size yardımcı oluyoruz. Fakat unutmamak gerekir ki tedavi esnasında dişler hareket edebilmesi için belli bir kuvvete maruz kalır. Plağı ilk kez taktığınızda alışık olmadığınız baskı nedeniyle bir süre alışma dönemi geçirebilirsiniz. Birkaç gün düzenli kullandığınızda baskının şiddetini daha az hissedersiniz. Bunun dışında ise sizi rahatsız edebilecek herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız.

Telsiz Ortodonti Fiyatları ve Tedavi Süreci ile İlgili Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın

Telsiz ortodontik tedavi sürecinde şeffaf plakları yemek yerken ya da bir şeyler içerken çıkarmanızı tavsiye ediyoruz. Şeffaf diş plakları sıcak ve soğuk temasında deforme olabilir. Çünkü plaklar thermoplastik malzemeden üretiliyor. Birkaç günlük alışma süreci dışında ise konuşmanızı etkilemeyecektir. Bizler tecrübemiz ve işimize gösterdiğimiz hassasiyet nedeniyle tedavi sonunda her hastamızda aynı başarıyı elde etmeyi hedefleriz. Doğru tedavi yöntemleri ve tedavi boyunca yaptığımız kontroller sayesinde de istediğimiz sonuca ulaşırız. Bu deneyimden ve başarıdan dileyen herkes yararlansın diye telsiz ortodonti fiyat listesini de ekonomik düzeyde tutuyoruz. Şeffaf diş plağı fiyatları hakkında detaylı bilgiyi müşteri destek hattımızdan alabilirsiniz.

Hastalarımızın Telsiz Ortodonti Nişantaşı Yorumları Hastalarımızın Bizim Hakkımızda Yaptığı Yorumlar

Ücretsiz Telsiz Ortodonti Muayenesi ve Dijital Gülüş Tasarımı İçin Hemen Arayın Ön Muayenenizi Ücretsiz Yapıyor, Tedavi Sonunda Nasıl Bir Gülümsemeye Sahip Olacağınızı Dijital Gülüş Tasarımı Sayesinde Önceden Söylüyoruz

Telsiz Ortodonti Tedavisine İlişkin Üyelik ve Sertifikalarımız Nişantaşı Telsiz Ortodonti Olarak Sunduğumuz Hizmetin Kalitesini Sürekli Geliştiriyoruz

Telsiz Ortodonti Tedavisi Öncesi Ücretsiz Muayene ve Dijital Gülüş Tasarımı İçin Formu Doldurun Formu Doldurup Telefon Numaranızı Bırakın Size Dönüş Yapalım