Lingual Ortodonti Nişantaşı ile Özgürce Gülümseyin

Görünmez diş teli olarak da ifade edilebilen lingual ortodontik tedavi dişlerin iç yüzeyine dil tellerinin takılması ile yapılır. Çapraşık dişlere sahip olan kişiler için kullanılan standart braket ve teller lingual tedavisinde de tercih edilir. Bizler kullandığımız yöntem ve teknoloji sayesinde günümüzde yaşanan pek çok ortodonti tedavisini bu uygulama ile çözüme kavuşturabiliyoruz. Klasik diş telinin görünebiliyor olması yetişkinlerin diş teline karşı temkinli yaklaşmasına neden oluyor. Oysaki uyguladığımız lingual tedavi estetik kaygısı yaşamanıza neden olmuyor. Nişantaşı, Şişli ve Bomonti çevresinde hizmet veren merkezimizin deneyimli hekim kadrosu ile siz de başarılı bir tedavi sürecine adım atabilirsiniz. Tedaviye yönelik tüm detaylar ve randevu işlemleriniz için müşteri destek hattımızla iletişime geçebilirsiniz.

Ücretsiz Ön Muayene ve Dijitial Gülüş Tasarımı ile Lingual Ortodonti Tedavisi için Bize Ulaşın

Lingual Ortodonti Nişantaşı ile Tedaviniz Çok Daha Kolay

Lingual tedavisinden yararlanırken hekim deneyimi büyük önem taşır. Bizler Invisalign gold provider lisansımız, Türk Ortodonti Derneği üyeliğimiz ve Lingual Ortodonti Derneği kurucu üyeliğimiz ile alanımızda ne denli başarılı olduğumuzu kanıtlıyoruz. Tedavi öncesinde her hastamıza İtero Element2 cihazı ile ağız içi tarama yapıyoruz. Ayrıca tarama esnasında yapılan simülasyon uygulaması ile dişlerinizin son halini görme imkanını da elde ediyorsunuz.

Lingual Ortodonti Tedavisinde Kalite ve Deneyim

Yeterli deneyim ve uzmanlığa sahip olan diş hekimleri yardımı ile Lingual braket tedavisi sayesinde klasik diş teli ile yapılan işlemlerin her biri rahatlıkla yapılabilir. Lingual ortodontik tedavide kullanılan braketler gelişen teknolojinin de katkısıyla ilk kullanılan braketlere nazaran %40 oranında küçültülüyor. Böylece herhangi bir rahatsızlık hissetmiyorsunuz. Kullanılan ürünlerin yeniden geliştirilmesi hekimlerimizin uzmanlığı ile birleşince ortaya her daim başarılı sonuçlar çıkıyor. Gelin bu tecrübeden sizler de yararlanın.

Lingual Ortodonti Tedavisini Uzman Ortodontistlerimizle Yaptırın

Lingual ortodonti ile braketin takılmasından sonra ağızda tükürük salgısı artış gösterebilir. Fakat bu durum yaklaşık 48 saat içerisinde normale dönecektir. Ayrıca braketlere alışana kadar konuşmada ufak tefek bozukluklar ve dilde tahriş görülebilir. Profesyonel diş hekimlerimiz bu tür sorunları en aza indirmek için gerekli önlemleri alacaktır. Ayrıca uygulama sonrasında karşılaşabileceğiniz sorunlara yönelik de detaylı bir açıklama tarafımızca sizlere yapılır. İlk etapta karşılaşabileceğiniz tüm sorunlar 1 hafta gibi kısa bir sürede ortadan kalkacaktır. Siz de profesyonel bir ekiple çalışmanın konforunu tüm tedavi boyunca hissedebilirsiniz.

Lingual Ortodonti Fiyatları ve Tedavi Süreci Hakkında Bilgi Verelim

Gelişen laboratuvar tekniklerinin de yardımı ile lingual ortodonti tedavisi klasik diş teli tedavisi ile hemen hemen aynı sürede sonuç almamızı sağlıyor. Lingual tekniğindeki gelişmeler ortodonti uzmanlarımızın klinik deneyimleri ile birleşince her hastamızda istediğimiz başarıyı elde edebiliyoruz. Tedavi fiyat bakımından da herkesin yararlanabileceği bir düzeyde bulunuyor. Dilerseniz müşteri destek hattımızı arayarak ya da form doldurarak lingual ortodonti fiyatları hakkında net bilgi alabilirsiniz. Çapraşık diş problemini ömür boyu yaşamak yerine estetik görüntüden ödün vermeden yararlanabileceğiniz lingual tedavi için uygun ödeme seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Tedaviniz boyunca kontrollerinizi de belli aralıklar ile yapmaya devam ediyoruz.

Hastalarımızın Lingual Ortodonti Yorumları Hasta Görüşlerimizden Nişantaşı Lingual Ortodonti Tecrübelerini Dinleyin

Lingual Ortodonti Tedavi Öncesi Muayenenizi Ücretsiz Yapıyor, Dijital Gülüş Tasarımı ile Sürprizlere Yer Bırakmıyoruz Randevunuzu Şimdi Alın Ücretsiz Ön Muayene ve Dijital Gülüş Tasarımı Fırsatından Yararlanın

Lingual Ortodonti Tedavisine Dair Üyeliklerimiz Lingual Ortodonti Derneği Kurucu ve Yönetim Kurulu Üyesiyiz

Lingual Ortodonti İstanbul Ücretsiz Muayene ve Kampanyalar ile Sizin Yanınızda Bilgi ve Randevu İçin İletişim Formunu Doldurun