Invisalign Gold Provider Uzmanlığına Sahibiz

İnvisalign braketler şeffaf, estetik ve kullanışlı görünümü sayesinde ortodonti tedavisi bir kabus olmaktan çıkarıyor. Etkinliği klinik olarak kanıtlanan tedavi sertifikalı ve donanımlı uzman hekimlerimiz tarafından uygulanıyor. İtero Element2 cihazı ile ağız içi tarama yaparak başladığımız tedaviye simülasyon ile devam ediyoruz. Simülasyon uygulamasında tedavi bitiminde dişlerinizin son durumunu görme imkanı elde ediyorsunuz. Tedaviye başladıktan kısa bir süre sonra dişlerinizin görünüşündeki farkı görmeye başlayabilirsiniz. Tam olarak diş eti hattına göre hazırlanan plaklar gün boyu sessiz bir biçimde işini yapmaya devam eder. Deneyimli ekip arkadaşlarımızla sizlere daha sağlıklı bir gülüşün anahtarını sunuyoruz. Siz de hizmet farkımızdan yararlanmak isterseniz hemen bize ulaşabilirsiniz. Nişantaşı, Şişli ve Bomonti çevresinde verdiğimiz ortodontik hizmet standartların çok üzerinde.

İnvisalign Tedavisi Öncesi Ücretsiz Muayene ve Dijital Gülüş Tasarımı Hizmetinden Yararlanın

Nişantaşı Invisalign Tedavisi ile Gülümseyin

İnvisalign, daha sağlıklı ve estetik bir gülüş için yetişkinlerin tercih ettiği bir ortodontik tedavi yöntemidir. Diş teli kullanmak istemiyor fakat dişlerinizin çapraşık görüntüsünden rahatsız oluyorsanız bu yöntem size hitap ediyor. Uzman hekimlerin kontrolünde yaptığımız tedavi sayesinde artık siz de gülüşünüze sınır koymak durumunda kalmayacaksınız. Şeffaf plak sayesinde dişlerinizde herhangi bir görüntü bozukluğuna da maruz kalmıyor, sosyal yaşamınızda etkilenmeden arzu ettiğiniz gülümsemeye kavuşuyorsunuz.

İnvisalign Gold Provider Lisansı ile Hizmet Veriyoruz

İnvisalign Türkiye ve dünyada her yaş için ortodonti tedavisinde en çok tercih edilen yöntemler arasında bulunuyor. Etkili sonuçları beraberinde getirse de işin uzmanı olmayan kişiler tarafından yapıldığında istediğiniz sonucu alamayabilirsiniz. Kliniğimiz, hastalarımızın ağız ölçüsüne uygun plaklar hazırladığı için kullanım esnasında herhangi bir problemle karşılaşılmıyor. Bizler İnvisalign Gold Provider lisansı ile hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Ayrıca 2014 yılından beri İnvisalign şeffaf plak sistemlerinin Türkiye’de sertifikalı uygulayıcısıyız.

İnvisalign, Küçük Hareketlerin Büyük Değişime Dönüştüğü Tedavi

İnvisalign tedavisinde kullandığımız plaklar siz fark etmeseniz de kullanım sürenize bağlı olarak her gün dişinizde düzelme sağlar. Hayatı normal düzeyde yaşama imkanı tanıyan plakları günün en az 20 saati kullanmanız gerekir. Dişlerinizle uyumlu olan plaklar ağzınızda herhangi bir rahatsızlığa izin vermez. Dişlerinizdeki büyük değişimi bir an önce görebilmek için yapmanız gereken tek şey düzenli olarak plakları kullanmak olacaktır. Plakları, her kontrolden sonra yenisi ile değiştirdiğimizi de bilmenizde fayda var. Düzenli kullanımda bir süre sonra plak ihtiyacınızı karşılamaz. Çünkü dişlerde kısmen düzelme meydana gelmiştir. Bu durumda farklı baskı şiddetine sahip yeni ürün kullanmanız gerekir.

İnvisalign Tedavisi Fiyatları ve Tedavisi Hakkında Bilgi Alın

İnvisalign tedavisinde kullandığımız plaklar dişinize daha düzgün otursun diye diş eti hizasında hazırlanıyor. Ağrı düzeyini minimize eden plakları gün içerisinde rahatlıkla çıkarıp yeniden takabilirsiniz. Günlük rutini bozmayan plakları yemek esnasında çıkarmanız gerekir. Ayrıca takıp çıkarabildiğiniz için diş temizliğini de kolaylıkla yapabilirsiniz. Plak oluşabilecek bakterilerden dişinizi koruyacağı için birçok diş ve diş eti rahatsızlığından da korunursunuz. Gülümsemenize sınırlama koymadan yaşayabileceğiniz bir hayat için sunduğumuz invisalign tedavisinden siz de yararlanabilirsiniz. İnvisalign fiyat performans oranı bakımından oldukça verim alabileceğiniz bir tedavi yöntemidir.

Hastalarımızdan Gelen İnvisalign Yorumları Hastalarımızın Nişantaşı Invisalign Tedavisi Hakkındaki Görüşleri

İnvisalign Tedavisine Ücretsiz Muayene ve Gülüş Tasarımı Sonrasında Karar Verin Ortodontik Dijital Gülüş Tasarımı ile Tedavi Sonrasında Nasıl Bir Gülüşünüz Olacağını Önceden Bilmenin Rahatlığını Yaşayın!

İnvisalign Tedavisine İlişkin Sertifika ve Üyeliklerimiz Lingual Ortodonti Derneği Kurucu ve Yönetim Kurulu Üyesiyiz

İnvisalign Tedavisi ve Ücretsiz Muayene İçin Bize Ulaşın Formu Doldurun İletişim Numaranızdan Size Geri Dönüş Sağlayalım